All Guides Xin Zhao Guides Cztery Pory Roku Xina
0
0
Updated
2 years ago
Views
2.6K
Comments
0

Xin Zhao Statistics for SaiyanBoy

Author's performance with Xin Zhao compared to the ranked average.

Value
Average
Games Played
1
5
Win %
0
45
Kills
0.0
6.0
Assists
0.0
6.8
Deaths
1.0
6.5
KA:D Ratio
0.0
2.0
Gold Earned
2K
11K
Creep Score
0.0
145.0
Average

Share

 • Author Champion Statistics
 • Guide Details

Summoner Spells Back to Top

4.png+14.png jak myślisz, że masz łatwą linię i możesz w miarę łatwo zabić przeciwnika w twojej linii.
4.png+12.png jak myślisz, że nie będziesz zabijał. Patrz na mapę i wyszukuj sytuacji gdzie inni będą potrzebować twojej pomocy albo gdzie myślisz, że zabijesz przeciwnika. Najczęściej na dolnej alei lub gdy twoja drużyna robi smoka.

New Runes Back to Top

Masteries Back to Top

Furia = Szybsze ataki, więcej obrażen i leczenia z twojego xenzhaobattlecry.png. Masz tylko 2 umiejętności więc czarnoksięstwo nie będzie Ci dawać dużo obrażeń. (xenzhaocombotarget.png i xenzhaobattlecry.png tylko ulepszają twoje ataki)


Miecz Obosieczny = Twoje xenzhaosweep.png daje Ci łatwy doskok na innych bohaterów, więc z dystansu nie powinni Ci dużo obrażeń zadać zanim do nich doskoczysz jeśli dobrze zagrasz, a jak już jesteś wystarczająco blisko, żeby ich atakować to masz 1.5% obrażeń od nich.

Naturalny talent = Twoje xenzhaobattlecry.png skaluje się z AP i AD i twoje xenzhaosweep.png z AP więc nic nie idzie na marne. 7-12 dodatkowych obrażeń jest ogółem lepsze niż 2-4 życia za każdym uderzeniem.

Ciemiężca = Używasz xenzhaosweep.png i przez 2 sekundy robisz 2% więcej obrażeń. 95% czasu ciemiężca będzie zadawał więcej obrażeń niż łowca nagród, ponieważ nie zabijasz nikogo innego oprócz twojego przeciwnika w alei i nigdy nie jest pewne, że go zabijesz. I nawet jak go zabijesz to dostajesz 1% obrażeń zamiast 2%.

Wgniatające uderzenia = Pener Xin jest wojownikiem. Nie trzeba tłumaczyć.

Ferwor Walki = Xin ma już dosyć dużo leczenia, i będziesz kupował przedmioty z kradzieżą życia więc Żądza Krwi Watażki dużo penerowi nie da. Pener Xin potrzebuje obrażeń, a Ferwor Walki daje tony obrażeń.

Dzikość = Xin tylko używa auto ataków na stworkach. 5 dodatkowych obrażeń = Łatwiejsze zabijanie ich.

Zabójca = Jesteś sam w linii na górze więc będziesz miał 2% więcej obrażeń przez większość czasu jeśli nie cały czas. Lepsze niż tajna skrytka, bo i tak już masz dużo kradzieży życia więc potki nie są Ci za bardzo potrzebne.

Bezlitosny = Xin nie zużywa many za dużo więc dodatkowe obrażenia na bohaterach z 50% zdrowia jest ofensywne.

Bandyta = Pener Xin potrzebuje hajsu aby przetrwać na dzielni. Więc musi kraść hajs od przeciwnika. Dostajesz około 10-20 dodatkowego hajsu na minutę, a 5% many i zdrowia za każde zabicie nie daje dużo penerowi co i tak już kradnie życie zawodowo.

Abilities Back to Top

W
Q
E
W
W
R
W
Q
W
Q
R
Q
Q
E
E
R
E
E
Passive
Q
2
8
10
12
13
W
1
4
5
7
9
E
3
14
15
17
18
R
6
11
16
xenzhaocombotarget.png za każdy level umiejętności daje 15 dodatkowych obrażeń na 3 ciosy plus 1 sekunda mniej czasu odnowienia. Jest ok, ale za dużo nie daje w porównaniu do xenzhaobattlecry.png, choć daje więcej obrażeń niż xenzhaosweep.png i spowolnienie nie daje zbyt dużo na górze gdzie obrażenia i gdzie większość twoich przeciwników nie będzie na dystans więc nie będą uciekać większość czasu. Więc maksujemy drugie.

xenzhaobattlecry.png za każdy level umiejętności dostajesz 5 więcej kradzieży życia za każdym 3 uderzeniem 12.5% lepsze uderzenie krytyczne co 3 uderzenie i 5% większą prędkość ataku. O wiele więcej plusów niż reszta umiejętności. Maksujemy pierwsze.

xenzhaosweep.png wchódź na przeciwników za każdym razem jak możesz gdy myślisz, że możesz ich zabić lub gdy myślisz że dasz radę im zadać większe obrażenia niż oni tobie. Skacz na stworki żeby uciec itp itd. Możesz postawić totem przez ścianę jak jesteś koło żaby lub innych stworków w dżungli i potem użyć na nich xenzhaosweep.png żeby uciec albo dogonić jakiegoś konfidenta.

xenzhaoparry.png ulta zawsze maksujemy kiedy możemy. Używaj zawsze na początku walki, bo zadaje większe obrażenia (15% ich AKTUALNEGO zdrowia). Jak ktoś ma mało życia i jest drużyna koło niego to wskocz z xenzhaosweep.png i odepchnij ich z xenzhaoparry.png.

Items Back to Top

Starting Items

  Zawsze na początek

Core Items

  Zawsze kupuj

Situational Items

  Jak ci dobrze idzie
  Jak mają dużo magów
  Jak mają dużo wojowników
  Norma
1055.png = Najlepszy przedmiot na początek. Zdrowie+Obrażenia+Kradzież życia. Wszystko to co byś chciał. Możesz łatwo wygrać linię tylko dlatego że kupiłeś ten przedmiot a nie na przykład 1042.png

3111.png = Kupuj po 1043.png lub po 1053.png. Szybciej dochodzisz do alei i lepiej ścigasz. Oraz efekty kontroli tłumy (CC) trwają krócej. Np klatka Morgany będzie trwać 2.1s zamiast 3s. Bardzo dobre ponieważ normalnie się wbijasz w ich drużynę i masz 3-5 sekund na zrobienie czegoś i efekty CC cię niszczą.

3153.png = Pierwszy duży przedmiot. Pener Xin zawsze ma dużą prędkość, a Ostrze Zniszczonego Króla daje bardzo dużo jak dużo się atakuje. Daje wszystko czego pener potrzebuje. Obrażenia, prędkość ataku i kradzież życia oraz niszczy bohaterów z dużą ilością HP, co jest wielkim plusem.


Matchups Back to Top

Click on a champion below to see the author's notes on that particular matchup.

 • Aatrox
  Hard
 • Cho'Gath
  Medium
 • Darius
  Easy
 • Dr. Mundo
  Medium
 • Ekko
  Hard
 • Fiora
  Hard
 • Fizz
  Medium
 • Gangplank
  Easy
 • Garen
  Medium
 • Gnar
  Medium
 • Graves
  Hard
 • Irelia
  Medium
 • Jax
  Hard
 • Malphite
  Hard
 • Maokai
  Medium
 • Renekton
  Hard
 • Riven
  Medium
 • Ryze
  Medium
 • Teemo
  Hard
 • Trundle
  Hard
 • Vladimir
  Easy
 • Yasuo
  Easy

VS

Aatrox

Hard

Ma większą kradzież życia niż ty, oraz 1v1 prawie zawsze z nim przegrasz po 6lvl'u. Dopóki nie ma ulta masz jeszcze jakieś szanse z nim, więc z nich skorzystaj. Nawet jak go raz zabijesz to ma pasywa przez który się odradza. Bierz 12.png i nie bij się z nim. To Peja Ligi Legend.

VS

Cho'Gath

Medium

Do lvl 5 musisz go bić i sprawiać żeby nie zabijał stworków. Najlepiej jeszcze go zajebać. Po 6 lvlu i wyżej jeśli go nie zabiłeś to prawdopodobnie z nim nie wygrasz, po prostu cię zje z feast.png, lub gdy dostał bardzo mało stworków i ma 6 lvl to się cofnij, kup 1053.png i masz szanse go ubić.

VS

Darius

Easy

Gwałć luja jak możesz, unikaj jego dariuscleave.png i wskakuj na niego z xenzhaosweep.png jak widzisz, że używa jego dariuscleave.png. Nie ma szans z tobą jak walczysz z nim blisko. Po 6 lvlu jak go nie zabiłeś to masz przejebane synek.

VS

Dr. Mundo

Medium

Unikaj jego infectedcleavermissilecast.png i weź pierwsze 1053.png zamiast 1043.png. Od razu po 1053.png weź 3111.png.

VS

Ekko

Hard

Pojebany. Ma obrażenia i najczęściej będzie miał w chuj dużo życia i pancerza. Jeśli Ci się uda go zabić na początku lub mieć 10-15 więcej farmy to będzie ok. Jest bardzo ważne abyś użył 14.png jak ma mało życia, bo inaczej użyje ekkoR.png i będzie miał pełne życie spowrotem.

VS

Fiora

Hard

Będzie Cię bić z fioraq.png z daleka co kilka sekund, a ty nie będziesz mógł zadać żadnych obrażeń jej. Jak będziesz chciał ją podbić to użyje fiorariposte.png i nie będziesz mógł nic robić przez sekundę. Spróbuj udawać że ją zaatakujesz z podbitego xenzhaocombotarget.png i po tym jak użyje fiorariposte.png to ją podbij. Ale najlepiej bierz 12.png i bierz stworki pod wieżą.

VS

Fizz

Medium

Chyba jedyna linia w której nie będziesz miał 3153.png na początek. Na początku masz małą przewagę ale potem ten karp z Lidla staje się penerem numer 1 na dzielni.
Buduj 1055.png>3155.png>3065.png i potem 3153.png+3156.png

VS

Gangplank

Easy

Uciekaj od raisemorale.png i je niszcz jak mają 1hp. Postawiaj totemy w krzakach, bo bardzo często on tam chowa swoje raisemorale.png. Jak na niego wejdziesz z xenzhaosweep.png to on nie ma szans.

VS

Garen

Medium

Jak użyje garenslash3.png to nic nie możesz używać przez 3 sekundy i pokręci się chwilę z garenbladestorm.png i ucieknie a ty nie będziesz mógł do niego doskoczyć z xenzhaosweep.png. Najlepiej jak widzisz że biegnie z garenslash3.png to uciekaj i jak mu minie to na niego skocz i prawdopodobnie będzie musiał się cofnąć go zabijesz.

VS

Gnar

Medium

Jest na dystans. Próbuj nie zginąć do 3lvl'u i potem na niego wbij. Najlepiej jak nie ma stworków i masz bardzo wysokie szanse aby to wyszło na twój plus. Jak jego pasek jest czerwony to spierdalaj. Potem jak się przetransformuje to masz trochę większe szanse z nim jak unikniesz jego luja ogłuszacza (Uderzenia z łokcia)

VS

Graves

Hard

Jest na dystans. Jak podejdziesz to tylko robi więcej obrażeń i do tego leczy się bardzo dobrze i ma dość dużo defensywnych statów. Bierz 12.png i stój pod wieżą.

VS

Irelia

Medium

Obijaj do 7-8 lvl'a. Potem jeśli jej nie ubiłeś to raczej nie masz z nią szans.

VS

Jax

Hard

Masz przejebane synek. Jego helikopter jaxcounterstrike.png niszczy Cię. 12.png i przytulaj wieżę.

VS

Malphite

Hard

Jego landslide.png Cię niszczy. Przez pierwsze 2-3 lvl'e wygrywasz, ale przez resztę gry nie masz zbyt dużo szans. Jeśli użyje landslide.png na stworkach to skacz na niego z xenzhaosweep.png i Ci nic nie zrobi.

VS

Maokai

Medium

Obijaj go mocno na początku, albo później będzie się leczył z ciebie.

VS

Renekton

Hard

Graj W CHUJ defensywnie na początek. Jego renektonpreexecute.png będzie Ci zadawać 50% twojego HP jak nie więcej. 4lvl-5lvl już możesz coś ugrać. Ale on często będzie Ci zadawał obrażenia i uciekał. Kup 1053.png po 1055.png

VS

Riven

Medium

Na początku nie masz z nią większych szans więc graj defensywnie. Od około 3 lvl'a się bij. Jak będzie Cię uderzać z riventricleave.png to potem prawdopodobnie ucieknie z rivenfeint.png. Jak na Ciebie wchodzi to nie używaj na niej xenzhaosweep.png od razu , poczekaj aż zacznie uciekać i ją bij.

VS

Ryze

Medium

Zbuduj 3155.png i3111.png na początek. Potem 3153.png. Na początku będzie Cię obijał, bo atakuje z dystansu, ale od 3 lvl'a masz więcej obrażeń niż on. Jeśli oddasz mu 2-3 kille to możesz już się poddać.

VS

Teemo

Hard

Zmów paciorek. 12.png i pomagaj innym w ich alejach i przytulaj wieżę.

VS

Trundle

Hard

Bierz 12.png i zmów paciorek. Nawet do niego nie podchódź. Jedyne co możesz zrobić to udawać, że chcesz się z nim bić przez co on użyje trundleQ.png i trundleW.png i potem masz jakieś szanse. Jeśli Ci się uda uciec... (Jego trundleQ.png Cię spowalnia a jego trundleW.png go przyśpiesza. Aha i jeszcze jego trundleE.png Cię podbija i spowalnia. GL)

VS

Vladimir

Easy

Najłatwiejsza linia twojego życia. Wbijaj za każdym razem jak możesz tylko nie daj mu na początku ubić się z auto ataków, bo atakuje z dystansu.

VS

Yasuo

Easy

Na początku on będzie latał w lewo i prawo. Jeśli Ci się uda go zatrzymać od ucieczki to go zgwałcisz. Inaczej będzie Cię bił i uciekał, a ty nic nie zrobisz. Jak podejdzie to walnij go z xenzhaocombotarget.png. Na lvl 1 weź xenzhaocombotarget.png, a na lvl 2 xenzhaosweep.png. Potem maksuj xenzhaobattlecry.png.

Send Feedback